Plánujeme štěňátka jaro/léto 2018

Bude se jednat o spojení dvou tmavých jedinců s anglickým rodokmenem (více informací dodáme brzy).

Štěňátka budou L2-HGA/HC clear, budou mít screeningové vyšetření očí PHPV/PHTVL.

Štěňátka budou odchovávána doma, plně socializovaná, vyrůstající v centru dění našeho života se všemi členy rodiny. Věnujeme jim veškerou péči a náš čas po celé 2 měsíce.

Štěně od nás je s průkazem původu, registrované u ČMKU, čipované, očkované, odčervené, s EU PetPasem, kupní smlouvou, před odběrem prohlédnuto veterinářem.
Nový majitel si spolu se štěňátkem odnáší kopie certifikátů, testů, přehledy, návody, fotky a základní výbavu pro štěně do začátku.

Štěně odchází do nového domova mezi 7-8 týdnem jeho věku.
Cena štěněte od nás není nižší než 20 000 CZK a není vyšší než 25 000 CZK, bez rozdílu pohlaví (možná dohoda).

Pro naše štěňátka hledáme skvělý domov, kde budou jako parťáci, aktivními psy, přičemž výstavy, sport, výcvik a jiné aktivity bereme jako bonus. Uvítáme stálý kontakt s budoucími majiteli.

Od nového majitele očekáváme, že zajistí štěněti stabilní a milující domov, se spoustou aktivit. Chceme, aby u svého psa provedl zdravotní vyšetření. Pomůže nám to v chovu do budoucna a majiteli identifikovat zdravotní stav psa.

Předtím, než komukoli rezervujeme štěně, chceme ho osobně poznat a zjistit zda splňuje představy o budoucím majiteli našeho štěněte a naopak.

Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Go to top