Dne 12.3.2009 se konala nejprestižnější výstava Cruft`s v Birminghamu. Bylo přihlášeno 392 SBT, z toho 179 fenek /posuzoval Mr. G. H. Earle a 213 psů /posuzoval Mr. R. Drummond.

I letos jsem se s velkým potěšením zúčastnila, byť jen jako divák. A bylo opravdu na co se dívat :) Opět mě velice zaujali někteří psi. Kupodivu mezi nimi nebyli jen psi černí a tmavý,  ale i například zlatý pes z velmi známé chs. Wyrefare- Wyrefare The Governor JW, ale také krásný bílý pes s žíhanými plotnami Ch.Waystaff Strike Back a zlato bílý pes Pendlestaff Thunderbolt. Tito jedinci měli krásné výrazy, nádherně osvalené tělo, perfektní horní linii a krásný pohyb. Na tento výlet jsem vyrazila společně se Simonou Lahodovou, Ivou Zuranovou a na letišti se k nám přidali pan MVDr. Josef Klimeš s Bárou. Byla to CZ sestava. Ubytovaní jsme byli v luxusním hotelu cca 5 minut od výstaviště, kde výborně vařili a mohli jsme si dopřát typickou anglickou snídani :) Takové spestření, které je potřeba na každém výletě. A již k výsledkům.
Titul BEST OF BREED získala anglická fena Ch. Crossguns Memphis Belle z chovatelské stanice Crossguns majitelů Mr. W a Mrs. J. Blacker. Titul DOG CHALLENGE CERTIFIKATE získal krásný mladý černý pes Fear of the Dark Berserker. Tímto upřímně gratulujeme k obrovskému a nádhernému úspěchu našemu příteli L. Kozlarkovi (Berserker).
Doufám, že za rok se opět zúčastním této nádherné výstavy a opět se potkáme s mnoha přáteli.

Go to top